www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області виплатив 301,9 млн. гривень декретних коштів
Версія для друку Написати листа
Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області виплатив 301,9 млн. гривень декретних коштів для 9 тисяч жінок за підсумками трьох кварталів Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області профінансовано надання допомоги по вагітності та пологах для 9007 працюючих жінок, які перебували у відпустці по вагітності та пологах у січні–вересні 2020 року. На це Фонд направив 301,9 мільйони гривень, що на 18,7%, або 47,5 мільйона гривень більше, ніж за той же період 2019 року.

Нагадаємо, Фонд фінансує зазначену допомогу для всіх працюючих жінок за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах. У загальних випадках тривалість такої відпустки складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів).
Додатково до основного може видаватись листок непрацездатності тривалістю 14 календарних днів, який також підлягає оплаті за рахунок коштів Фонду. Такий листок непрацездатності видається в разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді.
Крім того, жінкам, віднесеним до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, листок непрацездатності видається з 27 тижнів вагітності терміном 180 календарних днів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор