www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Декретні виплати від Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області зросли на 15,3% за підсумками трьох кварталів
Версія для друку Написати листа

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області зріс на 15,3% за підсумками трьох кварталів порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 268,3 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.
За оперативними даними упродовж трьох кварталів управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області виплачено допомог по вагітності та пологах на загальну суму 301,9 млн гривень. Зазначимо, у січні–вересні профінансовано заяви-розрахунки на виплату зазначеної допомоги, які були подані роботодавцями з грудня 2019 року по вересень 2020 року.
Виплата допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах здійснюється Фондом в оперативному режимі. Так, станом на 22 жовтня, Фонд в Дніпропетровській області профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 19.10.2020 включно.
Для отримання допомоги по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, отриманий листок непрацездатності необхідно передати роботодавцю не пізніше 12 календарних місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. У разі роботи за сумісництвом надається копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи. Фонд перераховує допомогу на підставі отриманої від роботодавця заяви-розрахунку.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор