www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
У грудні на лікарняні і декретні Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області направив 115,3 млн грн
Версія для друку Написати листа

З початку грудня понад 115,3 млн гривень було профінансовано управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам.
На виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах Фондом направляються всі наявні ресурси. Зазначимо, кошти надходять на рахунок Фонду по мірі сплати єдиного внеску страхувальниками та подальшого здійснення розподілу і перерахування частки від ЄСВ у розмірі 9,37% Казначейською службою.
Так, станом на сьогодні Фонд направив:
- на допомогу по тимчасовій непрацездатності – 89,8 млн грн;
- на допомогу по вагітності і пологах – 25,2 млн грн;
- на допомогу на поховання – 0,3 млн грн.
Наразі видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками до 14 листопада 2019 року включно.
Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 957 внесено зміни до бюджету Фонду на 2019 рік за статтею видатків «Матеріальне забезпечення та соціальні послуги». Зокрема, видатки управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за напрямом матеріального забезпечення та соціальних послуг збільшено на 156,67 млн. грн, загалом вони складають 1476,75 млн. гривень проти 1320,08 млн. гривень у початковій редакції. Корегування відбулось у зв’язку із перевиконанням плану по сплаті ЄСВ страхувальниками.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор