www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Засіданні колегії районної державної адміністрації начальником фінансового управління РДА
Версія для друку Написати листа
В жовтні 2019 року на засіданні колегії районної державної адміністрації начальником фінансового управління РДА Любов'ю Тахмазовою піднімалось питання щодо причин зростання податкового боргу до місцевих бюджетів в порівнянні з початком року (на 01 жовтня зазначена сума становила близько 10 млн грн).

Сьогодні в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів)
до державного та місц
евих бюджетів при РДА під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації СЕРГІЯ РУДЕНКА.
На розгляд члені комісії були винесені наступні питання:
1. Підсумки опрацювання інформації Головного управління ДФС у Дніпропетровській області щодо громадян, які є власниками земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею понад 2 га та при цьому не декларують доходи, отримані від оброблення цих ділянок або від надання в оренду ( в розрізі фізичних осіб).
Доповідала: начальник фінансового управління РДА Тахмазова Л.Г.

2. Про причини несплати в повному обсязі податку на доходи фізичних осіб по розрахунках за паї у 2018 році (відповідно до даних, доведених Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області в розрізі фізичних осіб) та забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб по розрахунках за паї у 2019 році в повному обсязі.
Доповідали: голова Біленщинської сільської ради Шворак В.С., голова Троїцької сільської ради Набока Ю.М. та уповноважені представники суб’єктів підприємницької діяльності.

За підсумками роботи комісії керівникам установ та організацій району, головам місцевих рад поставлено завдання, виконання яких сприятиме надходженню в повному обсязі податків до місцевих бюджетів району, та підготовлено листи на ГУ Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області щодо стягнення заборгованості зі злісних неплатників податків, які ведуть свою діяльність на території П'ятихатського району.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор