www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
08 листопада 2019 персонал П'ятихатського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області долучився до участі в загальнонаціональній акції, присвяченій українській мові.
Версія для друку Написати листа
П’ятихатський міськрайонний відділ філії Центру пробації у Дніпропетровській області долучився до написання всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

08 листопада 2019 персонал П'ятихатського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області долучився до участі в загальнонаціональній акції, присвяченій українській мові, до написання всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. До акції було залучено також суб'єктів пробації, які закінчили російськомовні навчальні заклади.
Участь в написанні диктанту не лише викликала відчуття гордості за українців, які долучилися до загальнонаціональної акції по всій земній кулі, відчуття єдності та значимості української мови, але і дала змогу кожному працівнику відділу перевірити власний рівень знання рідної мови. Виявили бажання також взяти участь в написанні всеукраїнського радіодиктанту і суб'єкти пробації, які навчалися в російськомовних школах. Засуджені зізналися, що українська мова, особливо граматика, дається їм дуже важко, диктант був на кшталт випробування, та трішки засмутилися через велику кількість допущених помилок.
Загальнонаціональні акції, присвячені українській мові, дуже важливі для відчуття повноцінності нас, українців, як нації. Проте не обов'язково чекати цілий рік до наступної акції – любімо свою рідну мову, плекаймо її щодня для наступних поколінь.


Ігор МАКЛАСОВ
П'ятихатський міськрайонний відділ
філії Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор