www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулась оперативна нарада під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
Відбулась оперативна нарада під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Як повідомила начальник фінансового управління РДА Любов Тахмазова фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі.
Районний бюджет станом на 12.11.2019 виконано на 94,3 % до планових показників. 4 місцеві ради П'ятихатського району станом на звітню дату виконали річний бюджет (Біленщинськ
а, Зорянська, Саївська, Івашинівська сільські ради).
Ведеться планова робота над проектом бюджету на 2020 рік.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА Світлани Автухович, починаючи з листопада 2019 року отримувачам субсидій будуть надходити квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.
Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.
Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).
У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю.

Як зазначив начальник відділу агропромислового розвитку РДА Сергій Бальвас - в П'ятихатському районі план посіву озимих культур виконано.
За словами начальника П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїси Пірогової наразі на обліку перебуває 171 чоловік зі статусом "безробітного". Філія пропонує більше 100 вакансій. Але встановлений роботодавцями низький рівень оплати праці не дозволяє заповнити вакантні робочі місця.
За інформацією начальника відділу освіти РДА Олени Костенко всі навчальні заклади району опалюються.
Продовжено роботи по реконструкції покрівлі Жовтоолександрівського ЗЗСО.
14 листопада планується проведення наради з представниками МОН щодо оптимізації мережі навчальних закладів районів Дніпропетровської області.

За словами директора П'ятихатської центральної районної лікарні Тетяни Струкової до 13 грудня 2019 року буде скорочена 41 штатна одиниця.
До кінця року планується ліквідувати районний сектор статистики.
До 27 грудня 2019 року буде скорочено 45 штатних одиниць П'ятихатської райдержадміністрації.

Директор П’ятихатського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Підлісняк повідомив, що наразі працівниками центру на дому обслуговуються 630 осіб. В стаціонарному відділенні перебувають 35 осіб.
Надзвичайних заходів на території району не зафіксовано.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор