www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Фонд забезпечив 12 688 застрахованих осіб та потерпілих на виробництві медико-соціальними послугами упродовж трьох кварталів
Версія для друку Написати листа
За оперативними підсумками 9 місяців 2019 року управління ВД Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області забезпечило медичними та соціальними послугами 12 688 застрахованих осіб та потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Протягом зазначеного періоду застраховані особи та потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою в необхідному обсязі.
«Забезпечення постраждалих через виробничі нещасні випадки або професійні захворювання та всіх працюючих медико-соціальними послугами є одним з пріоритетних напрямів роботи Фонду. Першочергова мета надання цих послуг – повернути людині втрачене здоров’я, відновити працездатність або, принаймні, не допустити погіршення стану та підвищити якість життя, якщо це стійка втрата працездатності. Фонд бере на себе 100% фінансових зобов’язань за цим напрямом. Наприклад, ми фінансуємо всі витрати на лікування, включаючи оперативні втручання, і лікарські засоби для потерпілих на виробництві. За наявності показань Фонд фінансує проходження реабілітації у санаторно-курортних закладах для всіх працюючих, зокрема, після інфарктів і інсультів», – говорить голова правління Фонду Володимир Саєнко.
Так, упродовж трьох кварталів цього року управлінням ВД Фонду в Дніпропетровській області 3410 застрахованих осіб пройшли відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів; санаторно-курортне лікування отримали 1919 осіб з інвалідністю, потерпілих на виробництві; 1730 потерпілих на виробництві пройшли лікування в закладах охорони здоров’я всіх прямих наслідків страхових випадків; забезпечено лікарськими засобами і виробами медичного призначення 6992 потерпілих на виробництві; технічні та інші засоби реабілітації отримали 662 потерпілих, колясками забезпечено 22 потерпілих; більше 264 особам надано медичний і постійний сторонній догляди, побутове обслуговування та інше.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор