www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання санаторно-курортним лікуванням
Версія для друку Написати листа
На виконання вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105-ХІV та «Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання», затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 24 травня 2017 року №33 із змінами та доповненнями, відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області організовують забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі на виробництві).

Потерпілі забезпечуються санаторно-курортним лікуванням за прямими наслідками виробничої травми або професійного захворювання, згідно з потребою, визначеною висновками медико-соціальної експертної комісії та довідок для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о.
При цьому потерпілий особисто обирає санаторно-курортний заклад, який зазначає у відповідній заяві до органу Фонду. Після погодження органом Фонду з санаторно-курортним закладом прийняття потерпілого, укладається тристоронній договір між органом Фонду, потерпілим та санаторно-курортним закладом.
Протягом 2019 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 2624 потерпілих на виробництві, що на 7 потерпілих більше ніж у минулому році.
В Дніпропетровській області робота по забезпеченню потерпілих на виробництві санаторно-курортним лікуванням безперервно продовжується і з початку 2020 року. Так, на теперішній час відділеннями управління вже укладені відповідні тристоронні договори на санаторно-курортне лікування 274 потерпілих на виробництві з санаторно-курортними закладами за їх вибором.
Зазначена робота знаходиться на постійному контролі управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор