www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Днем місцевого самоврядування!
Версія для друку Написати листа
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!
Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Це свято об’єднує людей з активною громадянською позицією, лідерів громад, чудових організаторів... В нашій країні завершується реформа децентралізації. Тому, саме за вами – майбутнє нашої Батьківщини.
Зі словами привітань до всіх присутніх у залі звернулась виконуюча обов'язки першого заступника голови райдержадміністрації ЛЮДМИЛА ЗОЗУЛЯ.
Людмила Іванівна висловила щиру вдячність за порозуміння у виробничих питаннях і підтримку у спільній діяльності голові П'ятихатської районної ради Галаган Раїсі Григорівні та депутату Дніпропетровської обласної ради Ісаєву Гілалу Міргасан-огли, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які тісно співпрацюють з районною державної адміністрацією у вирішенні проблемних питань.
Грамотами голови райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, плідну та сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування нагороджені:
- ГОРБАЧ Денис Олександрович – депутат П’ятихатської міської ради VII скликання.
- КАЛЬМУК Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності П’ятихатської районної ради.
- МАЛКОВА Надія Віталіївна – заступник голови П’ятихатської районної ради, депутат П’ятихатської районної ради VII скликання.
- МЕЛЬНИК Ірина Вікторівна - начальник відділу з земельних питань та комунальної власності виконавчого комітету П’ятихатської міської ради.
- САЛАМАХА Ольга Анатоліївна - депутат П’ятихатської міської ради VII скликання.
Бажаємо міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейного затишку, впевненості і віри в майбутнє, поваги і вдячності від людей!
ЗІ СВЯТОМ!
P.S. Дякуємо за окремі фото КП ТРС "Досвітні вогні")Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор