www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
10 грудня відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Тахмазова повідомила, що зведений бюджет району по власних надходженнях станом на 10.12.2019 виконано на 99 %. Переважна більшість місцевих річних бюджетів вже виконана (так, до П'ятихатської міської ради понад план надійшло близько 2 млн грн).
20 гру
дня 2019 року планується проведення сесії П'ятихатської районної ради, на якій затвердять районний бюджет на 2020 рік.
За інформацією заступника начальника управління соціального захисту населення РДА Вікторії Блащук - продовжується робота з надання субсидій, пільг, державних соціальних допомог та компенсацій населенню; на сьогоднішній день 100% використано кошти на санаторно-курортне лікування громадян, які перебували на обліку в УСЗН.
Як повідомила директор П'ятихатської районної філії обласного центра зайнятості Раїса Пірогова наразі кількість безробітних, які перебувають на обліку, становить близько 250 осіб (з них 150 - сезонні робітники). З січня по листопад 2019 року до філії звернулось близько 1,5 тисяч осіб (68% з яких працевлаштовано).
Директор П’ятихатського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Підлісняк поінформував, що наразі працівниками центру на дому обслуговуються 630 осіб. В стаціонарному відділенні перебувають 33 особи.
Директор П'ятихатського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Феденко звернулась до присутніх з проханням повідомляти працівників центру про сім'ї, в яких є загроза життю та здоров'ю дітей, для здійснення профілактичних заходів та вчасного вилучення дітей з таких родин.
Відбулося бурхливе обговорення питання реформування медичних закладів на території П'ятихатського району. Основним принципом медичної реформи є теза «гроші йдуть за пацієнтом» — Національна служба здоров'я оплачує вартість реально наданих медичних послуг. Цей механізм оплати поступово змінить неефективну радянську модель оплати ліжко-місць.
Протягом минулого тижня надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано, соціальні виплати виплачуються вчасно.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор