www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Декретні виплати від Фонду по Дніпропетровській області зросли на 22,2% за підсумками року
Версія для друку Написати листа
Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області у 2019 році зріс на 22,2%. Він склав 236,80 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

За оперативними даними упродовж минулого року управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області профінансувало 350,8 млн гривень допомог по вагітності та пологах для понад 11,5 тис. жінок (застрахованих осіб).
Зазначимо, на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах Фондом направляються всі наявні ресурси.
Для отримання допомоги по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, отриманий листок непрацездатності необхідно передати роботодавцю не пізніше 12 календарних місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. У разі роботи за сумісництвом надається копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи. Фонд перераховує допомогу на підставі отриманої від роботодавця заяви-розрахунку.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор