www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Фонд профінансував 274,9 тисячі днів догляду за хворими дітьми
Версія для друку Написати листа

Упродовж січня–вересня 2019 року Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області профінансував надання допомоги по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років, на суму ­66,0 млн гривень. Це на 10,6% більше, ніж за той же період 2018 року.
Загалом Фонд соціального страхування України в Дніпропетровській області профінансував 274,9 тис. днів перебування застрахованих осіб на лікарняному по догляду за хворими членами родини. Середньоденний розмір допомоги склав 240,21 грн, що на 22,7% більше, ніж у минулому році.
Зазначена допомога фінансується Фондом, починаючи з першого дня здійснення догляду за хворим членом сім’ї, її розмір обчислюється на загальних підставах і складає від 50% середньої заробітної плати застрахованої особи (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років або за наявності пільг).
Надання допомоги з тимчасової непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи в стаціонарі разом із хворою дитиною. Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї виплачується не більш як за три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більш ніж за сім календарних днів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор