www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 16 квітня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Актуальна інформація
Робочий час державного службовця
Версія для друку Написати листа
Робочий час державного службовця

Відповідно до частини 1 статті 47 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 року № 889 (далі — Закон) та пункту 1 розділу І Типових правил внутрішнього службового розпорядку, затверджених наказом Нацдержслужби від 03.03.2016 року № 50 (далі — Типові правила), правилами внутрішнього службового розпорядку державного органу визначаються:
— початок та кінець робочого часу державного службовця;
— перерви, що надаються для відпочинку та прийняття їжі;
— умови і порядок перебування державного службовця в державному органі у вихідні, святкові та неробочі дні, а також після закінчення робочого часу;
— порядок доведення до відома державного службовця нормативно-правових актів, наказів (розпоряджень) та доручень із службових питань;
— загальні інструкції з охорони праці та протипожежної безпеки;
— загальні правила етичної поведінки в державному органі;
— порядок повідомлення державним службовцем про його відсутність на службі;
— порядок прийняття та передачі діловодства (справ) і майна державним службовцем;
— інші положення, що не суперечать цьому Закону та іншим актам законодавства.
Відповідно до ч. 2, 3 статті 47 Закону та пп. 3, 4 розд. І Типових правил, правила внутрішнього службового розпорядку затверджуються загальними зборами (конференцією) державних службовців державного органу за поданням керівника державної служби і виборного органу первинної профспілкової організації (за наявності) на основі типових правил.
Правила внутрішнього службового розпорядку державного органу доводяться до відома всіх державних службовців, які працюють у цьому органі, під підпис.
Режим роботи державного органу встановлюється з урахуванням загальноприйнятого режиму роботи підприємств, установ і організацій у певній місцевості.
Водночас відповідно до частин 1, 2 та 6 статті 56 Закону тривалість робочого часу державного службовця становить 40 годин на тиждень.
Для державних службовців установлюється п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями. Якщо святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого дня.
У зв’язку зі службовою необхідністю, зумовленою специфікою та особливостями роботи у відповідному органі державної влади (його структурному підрозділі), може встановлюватися інший режим роботи відповідно до законодавства про працю.
Відповідно до ст. 50 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП) робочим часом вважається встановлений законом або угодою сторін час, протягом якого працівники за правилами внутрішнього трудового розпорядку й умовами трудового договору повинні виконувати свої трудові обов’язки.
Нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор