www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Родинне коло загиблих героїв
Версія для друку Написати листа
Сьогодні П'ятихатщину відвідав Сергій Ніконов, голова громадської організації «Родинне коло загиблих героїв», яка займається проблемами сімей загиблих військовослужбовців на сході України.

Дніпропетровщина зазнала найбільших втрат військових дій на сході України. Понад 500 військовослужбовців, добровольців, загинули на Донбасі.
Сергій Ніконов разом з керівником апарату райдержадміністрації Оленою Роздобудько та головою районної ради Раїсою Галаган зустрілися з членами сімей загиблих бійців АТО, поспілкувалися з приводу проблемних питань, які турбують батьків та матерів наших полеглих героїв, та поклали квіти до Меморіального комплексу на Алеї Пам'яті та Слави.
Як зазначив С. Ніконов, наразі в країні проблемами "атовців" переймаються всі державні та громадські організації, а проблемами сімей загиблих, особливо психологічними, дуже мало. Громадська організація «Родинне коло загиблих героїв» допомагає батькам пройти соціально-психологіну реабілітацію, надає всебічну підтримку бійцям на сході країни.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор