www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулося засідання районного штабу з питань забезпечення якісної підготовки та сталої роботи житлово-комунального господарства і об’єктів соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2018/2019 року. 
Версія для друку Написати листа
16 серпня 2018 року відбулося засідання районного штабу з питань забезпечення якісної підготовки та сталої роботи житлово-комунального господарства і об’єктів соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2018/2019 року. 
Вів засідання заступник голови райдержадміністрації Сергій Руденко. На розгляд членів штабу були винесені питання про стан підготовки житлово-комунального господарства і об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року,про підписання паспортів готовності в Криворізькому відділенні інспекції Держенергонагляду, про забезпечення вугіллям, про перевірку сигналізаторів газу та єдиних вузлів обліку.
Сергій Руденко проінформував присутніх про ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день. З травня 2018 року в районі триває підготовка об’єктів до наступного опалювального періоду. Необхідно якісно і своєчасно підготувати до зими 101 об’єкт соціальної сфери, 80 багатоповерхових житлових будинків, житлово-комунальне та інше господарство. В першу чергу, треба було виконать ремонтні роботи на тепломережах і устаткуванні, особливо ті, що зазначені у приписах Криворізького відділення інспекції Держенергонагляду та газової служби у минулому році і доведені під час перевірок до керівників (заміна зношених тепломереж, котлів, контрольно-вимірювальних приладів, виконання косметичних ремонтів та інші).
Станом на 16.08.2018 підписані паспорти готовності в Криворізькому відділенні інспекції Держенергонагляду по відділу освіти райдержадміністрації та П’ятихатській центральній районній лікарні.
На засіданні виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Костенко Олена, начальник відділу культури райдержадміністрації Рогач Олена, в.о. директора дочірнього підприємства „П’ятихаткитеплоенерго” Позняков Юрій, начальник філії «П’ятихатський райавтодор» Нєкіпєлов Сергій, голови об’єднаних територіальних громад.
За результатами роботи штабу складено протокол та доручено до 1 вересня 2018 року завершити підготовку до осінньо-зимового періоду, підписати паспорти готовності в Криворізькому відділенні інспекції Держенергонагляду.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор