www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Володимира Підлісняка
Версія для друку Написати листа
09 жовтня відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Володимира Підлісняка з керівниками установ та організацій району.

Зведений бюджет району по власних надходженнях станом на 09.10.2018 виконано на 91,5%. За результатами 10 місяців очикується перевиконання зведеного бюджету району.
Начальник фінансового управління РДА Любов Тахмазова наголосила на тому, що фінансовий рік закінчується, тому всі розпорядники коштів мають докласти зусиль і ефективно використати субвенції, надані з державного та обласного бюджетів.

Управління соцзахситу РДА продовжує прийом документів для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг від громадян. Нагадуємо, що субсидія - це адресна безготівкова допомога сім’ї. Для призначення житлової субсидії вам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення РДА та подати заяву і декларацію про доходи. Рішення про призначення (непризначення) субсидії повинно прийматися протягом десяти днів після подання заяви та отримання усіх необхідних відомостей на запит від інших організацій, органів влади та суб’єктів господарювання.
Субсидія призначається з місяця звернення про її призначення.

За інформацією директора П'ятихатської районної філії обласного центра зайнятості Раїси Пірогової, громадяни віком 45+, які не перебувають на обліку в ЦЗ, мають страховий стаж не менше як 15 років, професійно-технічну або вищу освіту та ін. можуть отримати ваучер для перепідготовки, отримання іншої освіти, спеціалізації, підвищенні кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.
Навчання здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг, за переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Начальник відділу освіти РДА Олена Костенко повідомила, що опалення в дошкільних навчальних закладах П'ятихатського району буде включено в разі, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох днів буде складати не більше ніж +8 градусів.
Під час наради Володимир Підлісняк подякував районній раді ветеранів за активну громадянську позицію та проведення акції "Поділись теплом свого серця з захисником України", під час якої були зібрані кошти для закупівлі ліків, які будуть доставлені волонтерами в зону проведення ООС.
За інформацією начальника служби у справах дітей РДА Олени Компанієць та начальника П'ятихатського відділення Жовтоводського відділу поліції Ігора Царенка з січня 2018 року набув чинності новий Закон "Про запобігання та протидію домашньому насильству". Під домашнім насильством тепер розуміється будь-яка дія фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, а також погрози вчинення таких діянь.
Постраждалими визнаються особи, незалежно від того, чи проживають вони спільно зі своїми кривдниками, чи ні.
Постраждалою дитиною визнається не лише та, яка зазнала домашнього насильства, а й свідок (очевидець) такого насильства.
У разі вчинення будь-якого виду домашнього насильства постраждалі мають право звернутися із відповідною заявою (повідомленням) як до органів поліції за місцем свого проживання (перебування), так і до виконавчих комітетів сільських і селищних рад, органів опіки та піклування, навчальних закладів (якщо постраждалі — діти), установ охорони здоров’я. Аби отримати захист, достатньо звернутися до будь-якого з цих органів.
До кривдника можуть бути застосовані наступні спеціальні заходи:
1) Терміновий заборонний припис. Поліція може заборонити перебувати, проживати, контактувати з постраждалою людиною як на підставі її заяви, так і за власною ініціативою у разі існування загрози її життю чи здоров’ю. При цьому заборона перебувати разом кривднику і постраждалій особі не залежить від того, кому належить помешкання-постраждалому, кривднику, їхньою спільною власністю чи власністю третіх осіб.
2) Обмежувальний (довготривалий) припис за рішенням суду.

Протягом минулого тижня надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор