П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


18 вересня відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В. з керівниками установ та організацій району.

Зведений бюджет району по власних надходженнях станом на 18 вересня 2018 року виконано на 94,2% (при планових показниках 74,8 млн грн надійшло 70, 5 млн грн). 
За 9 місяців очикується виконання зведеного бюджету району на 100,5%. Продовжується робота по складанню проекту районного бюджету на 2019 рік. На рахунках місцевих бюджетів аккумульовано достатньо коштів для здійснення запланованих виплат по всім видам видатків бюджету.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації з вересня 2018 року розпочато реалізацію пілотного проекту Уряду з надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» (перший одяг, дитяча косметика та гігієнічні засоби для матері і дитини). Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.
Виплата пенсій на території району здійснюється вчасно. 
Пенсійний Фонд України запровадив нову послугу -електронне пенсійне посвідчення – це пластикова картка, яка поєднує в собі і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати, і посвідчення особи з відповідними персональними даними. Відповідно, пред’явивши посвідчення, пенсіонер може скористатись пільгами, які йому гарантує статус: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, знижки у магазинах, аптеках тощо.
Водночас перехід на на новий тип документу не є обов’язковим, раніше видані посвідчення продовжують бути дісними.
Щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, потрібно звернутись до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання та подати заяву. Заява формується автоматично із даних, наявних у базі Пенсійного фонду. Пенсіонерові необхідно її лише підписати.
Виготовляє електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, Державний ощадний банк України. Наразі Пенсійний фонд веде перемовини з іншими банками щодо такої можливості. Виготовляється посвідчення протягом 30 днів і видається в обраному відділенні банку.

Під час наради було обговорене питання підготовки до опалювального періоду закладів соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства П'ятихатського району. Так, станом на 18 вересня Криворізьким відділенням інспекції Держенергонагляду в Дніпропетровській області підписано акти готовності до опалювального сезону 2018/19 рр. закладам освіти та культури П'ятихатського району (крім ОТГ), районним лікарням та районному центру первинної медико-санітарної допомоги.
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано