www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Підлісняка В.В
Версія для друку Написати листа
02 жовтня відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Підлісняка В.В. з керівниками установ та організацій району.

За результатами 9 місяців 2018 року зведений бюджет району по власних надходженнях виконано на 104,1%, в тому числі, виконано всі місцеві бюджети. В зв'язку зі змінами в чинному законодавстві, які стосуються збільшення надходжень від податку на доходи від користування земельною ділянкою в бюджети місцевих рад,очикується виконання зведеного бюджету району за 2018 рік на 105%.
Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації з 01 жовтня розпочато прийом громадян за попереднім записом для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги.
Субсидіанти часто запитують, чи потрібно для оформлення субсидії додавати різноманітні довідки?
В більшості випадків для оформлення субсидії потрібні лише заява і декларація про доходи. Довідки потрібні, якщо громадяни бажають оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише фактично проживаючих у помешканні осіб. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, або місцевій раді.

Під час наради гостро постало питання легалізації робочих місць та заробітної плати, сплати податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів. 
За останні роки набрало оберти нелегальне працевлаштування громадян. І така ситуація з працевлаштуванням влаштовує і робо­тодавця, якому не потрібно сплачувати податки, мати зайвий клопіт із оформленням працівника, і робітника, який отримує більше грошей «у конверті». Але, наше місто недоотримує податки, які можна спрямувати на розвиток інфраструктури, утримання житлово-комунального господартва та ін., а не оформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг, виплат та пенсії.

На полях П'ятихатського району триває збирання кукурудзи та соняшнику, розпочато сівбу озимої пшениці (вже засіяно 36% від запланованих площ).
Пенсії, соціальні виплати та допомоги на території району виплачуються вчасно та в повному обсязі. Надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Завершується підготовка закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор