П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі. 
Зведений бюджет району станом на 23.07.2019 виконано на 108,2% (в першу чергу за рахунок перевиконання бюджету П'ятихатської міської ради, на рахунки якої понад план надійшло близько 5 млн. грн) - повідомила начальник фінансового управління РДА Любов 
Тахмазова.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 500-р від 10.07.2019 з державного бюджету передбачена субвенція місту П'ятихатки у сумі 15 млн 023 тис. грн (об'єкти не визначені) та районному бюджету в сумі 556 тис. грн на проведення капітальних ремонтів будівель П’ятихатської ЗОШ I—III ст. № 3 та П’ятихатської ЗОШ I—III ст. № 2.
Триває кампанія щодо укладання декларації з лікарем, який надає первинну медичну допомогу. Наразі декларації з сімейними лікарями уклали близько 28 000 громадян. Заповнення декларацій продовжується.
Як зазначила у своєму виступі виконуюча обов'язки директора КЗ "П'ятихатська центральна районна лікарня" Наталія Дрімко, в районі, як і по всій країні, склалася дуже небезпечна ситуація, пов’язана з нестачею життєво необхідного препарату для людей, хворих на цукровий діабет, — інсуліну. Через нестачу фінансування відповідної програми з державного бюджету було запропоновано тимчасово проводити фінансування за рахунок місцевих рад.
Потреба у коштах до кінця року складає 650 тис. грн. Наразі з міського бюджету для громадян хворих на цукровий діабет, які проживають на території міста, планується виділити 150 тис. грн. (потреба по місту - 328 тис. грн)

Як повідомила керівник районної філії обласного центру зайнятості Раїса Пірогова, кількість вакансій постійно зростає, але громадян, які мають статус "безробітнього" та звертаються за послугами щодо працевлаштування, не влаштовують запропоновані місця через низьку оплату праці.
В П'ятихатському районі завершується збирання ранніх зернових культур. Середня врожайність становить 30 ц/га.
Фінасування та виплата пенсій і пільг здійснюється вчасно.
Надзвичайних заходів на території району не зафіксовано.