www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності.
Версія для друку Написати листа
У малій залі районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності. У порядку контролю було розглянуте питання про хід виконання бюджету району та районного бюджету за 1 квартал 2018 року та про стан фінансування виплат відпускних працівникам бюджетних закладів у галузі освіти, культури, охорони здоров’я, з якого виступила Тахмазова Л.Г., начальник фінансового управління Пʼятихатської районної державної адміністрації.
Також депутати розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №235-15/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням змін). За підсумками розгляду комісією було надане погодження голові районної ради своїм розпорядженням про використання трансфертів, переданих місцевими радами, зокрема, Зорянською, Жовтянською, Виноградівською, Біленщинською, Мар'янівською сільськими, Вишнівською селищною, П’ятихатською міською і департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, та стосовно перерозподілу асигнувань між кодами економічної класифікації по управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації та уточнення планових призначень та видатків щодо фінансування ДНЗ та клубних закладів по Саксаганській сільській раді.
У роботі комісії взяли участь Малкова Н.В., заступник голови районної ради, керуюча справами районної ради Івашина О.Ю., ЗМІ.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор