П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


29 травня відбулася оперативна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Підлісняка В.В. за участю керівників установ та організацій району.

Бюджет району за 5 місяців 2018 року виконано на 103,7%, в тому числі виконані всі бюджети органів місцевого самоврядування. Бюджетні установи та організації фінансуються в повному обсязі відповідно до затверджених кошторисів.
Під час проведення оперативної наради Володимир Підлісняк знову підняв питання наповнення районного бюджету шляхом легалізації робочих місць та доручив управлінню соціального захисту населення РДА активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при райдержадміністрації. Також надано доручення керівнику П'ятихатського відділу ГУ ДФС у Дніпропетровській області здійснити аналіз сплати податків на доходи з фізичних осіб по 20 найбільших платниках (порівнюючи відповідні періоди 2016, 2017 і 2018 років).
Начальник П'ятихатського відділення поліції Царенко І.П. повідомив про проведення численних затримань водіїв, які, знаходячись у нетверезому стані, порушують правила дорожнього руху в місті. Це стосується і проїзду на автотранспорті, мотоциклах та скутерах по проспекту Перемоги та міському парку. На багатьох з них чекає позбавлення водійських прав, сплата значного штрафу, або вилучення транспортного засобу.
Районна державна адміністрація планує на цьому тижні проведення святкових заходів до Міжнародного дня захисту дітей та мітинг з концертною програмою з нагоди відзначення 370-ї річниці битви між військами Речі Посполитої з одного боку і військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками з другого під Жовтими Водами в рамках проведення першого дня етно-рок фестивалю "Kozak FEST".
За минулий тиждень у П'ятихатському районі посиротіло 5 дітей. Службою у справах дітей райдержадміністрації 2 діток влаштовано під опіку. На 3-х - готуються відповідні документи для влаштування в дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім'ї. Вилучених і покинутих дітей немає.
Наразі відділ агропромислового розвитку РДА аналізує роботу агроформувань району різних форм власності за результатами проведення посівної кампанії 2018 року. Аналітичний звіт буде опубліковано пізніше.
На минулому тижні П'ятихатська центральна районна лікарня за результатами перевірки обласної комісії підтвердила відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».
Пенсії, соціальні виплати та допомоги виплачуються вчасно та в повному обсязі. Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано. Триває підготовка закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону.