www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 15 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
П’ятихатська районна філії Дніпропетровської обласної служби зайнятості відвідала кав"ярню Арабіка
Версія для друку Написати листа
Панич Н.Л., провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії Дніпропетровської обласної служби зайнятості

Консультанти роботодавців за ефективність у співпраці

Одним із пріоритетних напрямків в роботі районної філії є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями. З метою поінформованості клієнта № 1 консультанти роботодавців нашої філії проводять системну інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на запобігання нелегальним трудовим відносинам та їх негативним наслідкам.

Так, 20.02.2019 року фахівці служби відвідали кав"ярню "АРАБІКА",яка нещодавно відкрилась у м.П"ятихатки (ФОП Олександр Варяниця ).

Консультанти роботодавця професійно презентували комплекс послуг ,які надає служба,акцентували увагу на питаннях,з якими часто стикаються роботодавці-початківці ,намітили шляхи у вирішенні кадрових питань, Роботодавця зацікавила інформація щодо умов отримання компенсаціі єдиного соціального внеску.Ознайомлено з новим напрямком у співпраці -рекрутинг.

Олександру наголошено на зручності використання електронних сервісів служби,запропоновано створити особистий електронний кабінет роботодавця та запросили до консалтингового центру.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор