www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Саламахи з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
11 грудня відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Саламахи з керівниками установ та організацій району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Тахмазова повідомила, що зведений бюджет району по власних надходженнях станом на 11.12.2018 виконано на 98,9%. Переважна більшість місцевих річних бюджетів вже виконана. Є незначні недовиконання по П'ятихатській міській раді, Комісарівській, Мар'янівській та Пальмирівській сільських радах, але до кінця грудня ця ситуація буде виправлена. 18 грудня 2018 року планується проведення сесії П'ятихатської районної ради, на якій затвердять бюджет району на 2019 рік.
За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА Світлани Автухович, на сьогоднішній день 100% використано кошти на санаторно-курортне лікування громадян, які перебували на обліку в УСЗН.
За інформацією директора П'ятихатської районної філії обласного центра зайнятості Раїси Пірогової наразі активно йде встановлення на облік сезонних робітників та громадян, які не працювали більше року.
Військовий комісар П'ятихатського ОРВК Володимир Гречуха повідомив, що на території Пятихатського району триває призов громадян 20-27 років на строкову військову службу у військові формування України. Незабаром розпочнеться приписка юнаків 2002 року народження. Триває поетапний перехід військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.
Керівником П'ятихатського відділення Державної казначейської служби Надією Бурак було зазначено, що 28 грудня - останній день проведення виплат в 2018 році.
Сергій Саламаха наголосив на персональній відповідальності керівників установ та організацій району та відповідних бухгалтерських служб за дотримання виконавської дисципліни в бюджетній сфері.
.
Виплата пенсій на території району здійснюється вчасно. 
За інформацією начальника відділу з питань виплати пенсій № 22 ГУ ПФУ у Дніпропетровській області Вікторії Варави - Пенсійним фондом України запроваджено нову послугу - електронне пенсійне посвідчення – це пластикова картка, яка поєднує в собі і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати, і посвідчення особи з відповідними персональними даними. Відповідно, пред’явивши посвідчення, пенсіонер може скористатись пільгами, які йому гарантує статус: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, знижки у магазинах, аптеках тощо.
Щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, потрібно звернутись до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання та подати заяву. Заява формується автоматично із даних, наявних у базі Пенсійного фонду. Пенсіонерові необхідно її лише підписати.
Виготовляє електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, Державний ощадний банк України. Наразі Пенсійний фонд веде перемовини з іншими банками щодо такої можливості. Виготовляється посвідчення протягом 30 днів і видається в обраному відділенні банку.

Протягом минулого тижня надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано, соціальні виплати виплачуються вчасно.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор