www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ З IV ЕТНО-РОК ФЕСТИВАЛЮ «KOZAK FEST-2018»
Версія для друку Написати листа
Свято справжнього козацького духу, автентичної української культури, грандіозне видовище запального дійства, сповненого українських традицій, музики і танців відбулося 1-3 червня на пагорбах урочища Княжі Байраки с. Жовтоолександрівка П'ятихатського району.

Ідейним натхненником цього свята став народний депутат України Юрій Береза. Фестиваль відбувся за пітримки полку «Дніпро – 1», СК «Дніпро – 1» та Штабу національного захисту Дніпропетровської області.
Чого там тільки не було… Вся територія була поділена на зони: фуд-корт, де можна скуштувати традиційні козацькі страви та напої, дитячу зону з ігровими атракціонами, зону українского весілля, тату-зону, величезний ярмарок та зону розваг, де можна було постріляти з лука, викувати свою монетку, покататися на конях, політати на повітряній кулі, спуститися з парашутом та оглянути військову техніку.
Організатори фестивалю заздалегідь потурбувалися про гарний настрій та заряд бадьорості, тому запросили на свято відомі українські гурти СКАЙ, ВВ, ТНМК, ТАРТАК, ТІК, ФІОЛЕТ, СКРЯБІН, Біла Вежа, Натоліч, VIDVERTO, Роялькіт, Ангажемент на вівторок та багато інших. Серед учасників фестивалю — Наталка Карпа, Орест Лютий, Кіра Мазур. Ведучі - Юрій Ткач, Влад Встрєчніков та Сергій Пугачов. 
В рамках фестивалю пройшов конкурс «Музичний герц», призовий фонд якого склав 50 тис. грн. Переможцем «Музичного герцю» став гурт «Sanki Deda».

Для любителів спорту було обладнано футбольне поле, де відбувся турнір з футболу між командами шкіл району. Перше місце виборола команда П’ятихатської ЗШ № 1, друге місце – команда П’ятихатської ЗШ № 2, третє місце зайняла команда Верхньодніпровської ДЮСШ. Всі отримали медалі, почесні грамоти та подарунки від народного депутата України Юрія Берези.
Приємно вразили та зачарували виступи учнів П’ятихатської районної дитячої школи мистецтв, які відкрили музичний фестиваль. Запалили серця учасників свята артисти районного Будинку культури. Цікава концертна програма переповнювала емоціями та промайнула на одному диханні.

Райдержадміністрація висловлює щиру вдячність вихованцям районної дитячої школи мистецтв, артистам районного Будинку культури за участь у фестивалі, прекрасний концерт і отримане величезне задоволення, а також всім колективам, установам і організаціям району, сільським радам, підприємцям та приватним особам, які долучились до організації та проведення етно-рок фестивалю «Kozak FEST-2018». 
Хай всім Вам щастить! Нехай у глибині душі кожного українця живе козак - воїн, який нічого не боїться і без роздумів віддасть своє життя за рідну землю, за волю. Нехай гасло фестивалю «Вільним людям – вільний вхід» стале символом нашої гостинності, щирості та доброзичливості.

До нових зустрічей на традиційному фестивалі П’ятихатщини у наступному 2019 році!

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор