www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Саламахи з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
27 листопада відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Саламахи з керівниками установ та організацій району.

На початку наради голова райдержадміністрації поінформував присутніх щодо введення воєнного стану на території України. Він діятиме з 09.00 28 листопада 2018 року до 27 грудня ВИКЛЮЧНО в областях України, розташованих вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону, вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська області, а також внутрішні води Азово-Керченської акваторії. 
На території Дніпропетровської області воєнний стан не введено. 
Всі установи, організації, підприємства працюють в штатному режимі.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Тахмазова повідомила, що зведений бюджет району по власних надходженнях станом на 27.11.2018 виконано на 103,6%. Є незначні недовиконання місцевих бюджетів по П'ятихатській міській раді та Пальмирівській сільських радах, але до кінця листопада ця ситуація буде виправлена. 
Богдано-Надеждівська, Жовтянська, Зорянська, Івашинівська, Саївська сільські ради перевиконали план наповнення бюджету 2018 року.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА Світлани Автухович, на сьогоднішній день проведено автоматичні перерахунки субсидій 3867 сім'ям, які проживають на території П'ятихатського району та отримували їх раніше.
Протягом минулого тижня надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано, соціальні виплати та пенсії виплачуються вчасно.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор