П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


15 січня відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Саламахи з керівниками установ та організацій району.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Тахмазова повідомила, що зведений бюджет району виконується відповідно до планових показників, що дозволяє забезпечувати своєчасне фінансування всіх запланованих видатків бюджетних установ. А це, в першу чергу, заробітна плата з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, харчування, енергоносії, соціальна допомога населенню та інші видатки.
За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА Світлани Автухович, з початку січня виплачено 4 млн. 292 тис. грн. допомоги сім’ям з дітьми. Погашена заборгованість 7 сім’ям в сумі 16, 4 тис. грн. на тверде паливо, скраплений газ по субсидіях. Продовжується прийом документів на тверде паливо та скраплений газ.
Як повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Костенко, з 14 січня розпочалося навчання в загальноосвітніх закладах району, приміщення опалюються, діти харчуються та підвозяться до школи. 
Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Олександр Чередніченко доповів, що 14 січня 2019 року о 8.30 поблизу села Івашинівка вилучено зі снігових заметів шкільний автобус.
Під час наради були обговорені питання про підготовку заходів до Дня Соборності України, фестивалю афганської пісні, засідання «круглого столу» з головами місцевих рад.
Виплата пенсій та соціальних допомог на території району здійснюється вчасно.