www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 15 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Впровадження онлайн-технологій в об’єднаній територіальній громаді.
Версія для друку Написати листа
12.03.2019/ Панич Н.Л., провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії Дніпропетровської обласної служби зайнятості

Впровадження онлайн-технологій в об’єднаній територіальній громаді!

Фахівці районної філії постійно удосконалюють відпрацьовані та впроваджують нові форми роботи в співпраці з роботодавцями. Так 12.03.2019 фахівцями філії було відвідано Вишнівську (директор Зима Г.Р.) та Лозуватську (заступник з виховної роботи Білогруд О.І.) загальноосвітні школи I-III ступенів Вишнівської ОТГ з метою обговорення перспективної потреби в кадрах, надання практичної допомоги у створенні «електронного кабінету роботодавця».

Зима Григорій Родіонович відзначив, що «Електронний кабінет роботодавця» – це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавця. Тепер ми маємо змогу своєчасно поінформувати про потреби в кадрах та переглянути стан укомплектування заявлених вакансій.

Директор школи також зазначив, що протягом багатьох років тісно співпрацює з П’ятихатською районною філією. Фахівці служби зайнятості проводять тестування з професійного самовизначення учнів з використанням інтернет-ресурсів та ознайомлюють школярів із професіями майбутнього, що сприяє правильному вибору у їх професійному становленні.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор