www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 15 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
12 березня відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

За січень-лютий 2019 року бюджет району по власних доходах виконано на 110,1% (при плані 15 млн 637 тис. грн виконання становить 17 млн 215 тис. грн), районний бюджет – на 99,7 % (при плані 10 млн 097 тис. грн виконання становить 10 млн 062 тис. грн). Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі.
З 12 березня цього року розпочалася монитизована виплата субсидій працюючим громадянам. Кошти для розрахунків за комунальні послуги виплачуються безпосередньо одержувачам субсидії.
Районною філією обласного центру зайнятості розпочалося залучення до роботи сезонних працівників.
За інформацією начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олени Компанієць на обліку перебуває 254 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі триває підготовка документів для проведення засідання комісії по захисту прав дитини.
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор