П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


ЖИВИ І ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ !!!

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВІДКРИТА ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

14.05.2019/З.О. Чиркунова, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних П’ятихатської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ.
ЗІ ШКІЛЬНОЇ ЛАВИ – ДО УНІВЕРСИТЕТУ
14.05.2019 року за сприяння служби зайнятості у Зорянській школі відбулася зустріч в онлайн-режимі учнів 10-11 класів з представником Університету митної справи та фінансів м. Дніпро.
Не виходячи за межі школи, школярі отримали можливість почути необхідну для майбутнього абітурієнта інформацію з перших вуст: секретар приймальної комісії університету Ольга Григораш розповіла про про умови і терміни вступу до навчального закладу, вимоги до абітурієнтів, форми і методи навчання студентів;ознайомила з переліком спеціальностей, за якими можна навчатися.
Звернула увагу учнівської молоді на те, що програма навчання університету відповідає сучасним міжнародним стандартам і розрахована на підготовку фахівців міжнародного класу. Крім надання якісної й престижної освіти, університет допомагає випускникам у забезпеченні робочих місць, постійно співпрацюючи з вітчизняними та міжнародними організаціями. Тому після закінчення вишу молодь будує кар’єру в органах державної влади, податкової служби, фінансових установах. А також у міжнародних компаніях, туристичних агенціях.
Зацікавлені школярі задавали Ользі чимало питань; а наприкінці зустрічі вона запросила бажаючих на День відкритих дверей університету, який відбудеться 18 травня.