www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Оперативна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Підлісняка В.В. з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
0 липня відбулася оперативна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Підлісняка В.В. з керівниками установ та організацій району.

Зведений бюджет району за І півріччя 2018 року виконано на 104,6%, в тому числі виконані всі бюджети органів місцевого самоврядування. Понад план надійшло 2,1 млн грн.
Бюджетні установи та організації фінансуються в повному обсязі відповідно до затверджених кошторисів.

Під час наради піднімалося питання оптимізації освітньої галузі району. Як відомо, з 1 вересня 2016 року відповідно до Бюджетного Кодексу припинилось фінансування з державного бюджету шкіл, де навчається менше як 25 дітей. Тягар утримання таких шкіл повністю ліг на плечі районного бюджету.
Володимир Підлісняк наголосив на тому, що дискусії з цього питання тривають дуже давно, але мета оптимізації насамперед у тому, щоб дати школярам належні умови для навчання – тобто школу, в якій є теплий клас, нормальна їдальня, спортивна зала і головне – вищий рівень освіти. Адже не можна надати якісної освіти у школі, де навчаються кілька дітей і процес навчання відбувається за індивідуальною формою. До того ж їснує проблема фахової освіти педагогів (один учитель читає декілька предметів), старіння кадрів або взагалі їх відсутність. 
Зрозуміло, що це питання дуже болюче, але процес оптимізації шкіл на території району неможливо зупинити. Наразі робоча група, яку очолює заступник голови районної ради Надія Малкова, здійснює виїзди на території сільських рад району, аналізуючи ситуацію в мережі навчальних закладів з врахуванням економічних та демографічних реалій.

На початок опалювального періоду на території П'ятихатського району проживало 8796 сімей, які користувалися субсидією на житлово-комунальні послуги. Станом на 10 липня 4466 сім'ям кошти на отримання субсидій були перераховані автоматично. 1722 - відмовлено у отриманні субсидії. Іншим громадянам необіхідно звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації особисто з заявою та декларацією про доходи для розгляду питання про визначення права на призначення субсидії. 
Також працівниками УСЗН до 01 вересня здійснюється прийм заяв на повернення невикористаних внаслідок економії сум субсидій (монетизація субсидій).

Як повідомила начальник П'ятихатського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Вікторія Варава, Пенсійний фонд запроваджує новий онлайн – сервіс для громадян – смс-інформування. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати повідомлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків
За допомогою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.
Для цього необхідно всім бажаючим з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до П'ятихатського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від Пенсійного фонду.

Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано. Триває підготовка закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор