www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Станом на 01 липня зведений бюджет району виконано на 111,9%. 
Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі. Відсутня кредиторська заборгованість - повідомила начальник фінансового управління РДА Любов Тахмазова. 
Але належних підстав для перегляду районного бюджету з метою збільшення 
видатків за підсумками І півріччя немає.
На сьогодні районний бюджет в порівнянні з минулим роком недоотримав близько 150 тис. грн за рахунок податку на доходи фізичних осіб. До кінця року ця сумма може скласти близько 1 млн грн.

За інформацією виконуючої обов'язки начальника управління соціального захисту населення РДА Людмили Баранової в П'ятихатському районі 4122 родинам проведено автоматичний перерахунок субсидії. 
З початку року 37 дітей, які належать до соціально-незахищених категорій, відпочили в оздоровчих таборах "Перлина Придніпров'я" та "Молода гвардія".

Як повідомила керівник районної філії обласного центру зайнятості Раїса Пірогова, кількість вакансій стрімко зростає. Рівень працевлаштування серед безробітних становить 61%. Більшість громадян, які мають статус безробітного, проживають в сільській місцевості, де відсутні потенційні працедавці.
Заступник головного лікаря "П'ятихатської центральної районної лікарні" Тетяна Мовчан повідомила, що Міністерство охорони здоров'я надає можливість безоплатно вакцинуватися від кору і дітям, і дорослим: вікові обмеження на безоплатну вакцинацію від кору скасовано. Також можна вакцинувати немовлят віком від 6 місяців, для яких кір особливо небезпечний.
На території району проживає 248 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
В зв'язку з випадками зникнення дітей та вчинення проти них дій насильницького характеру, які почастішали останнім часом, Сергій Руденко дав доручення начальнику служби у справах дітей РДА Олені Компанієць розглянути на засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації можливість створення мобільної групи з залученням працівників соціальних служб та правоохоронних органів для попередження жорстокого поводження з дітьми.

За інформацією Олександра Кірейцева, в зв'язку з черговими порушеннями трудового законодавства, П'ятихатським районним відділом Державної виконавчої служби відкрито виконавче провадження щодо стягнення з комунального підприємства П'ятихатської міської ради "Комунальний сервіс" штрафу в сумі 130 тис. грн, накладеного територіальним органом Державної служби України з питань праці.
Фінасування та виплата пенсій і пільг здійснюється вчасно.
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор