www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В.
Версія для друку Написати листа
16 жовтня відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В. з керівниками установ та організацій району.

Як доповіла начальник фінуправління РДА Любов Тахмазова - станом на 16.10.2018 зведений бюджет району по власних надходженнях за 10 місяців виконано на 92%. Попередньо очікується перевиконання зведеного бюджету за відповідний фінансовий період.
Керівником П'ятихатського відділення Державної казначейської служби Надією Бурак було підведено підсумки здачі електронної звітності за 9 місяців 2018 року. На веб-порталі ДКС України можна побачити результати роботи розпорядників та одержувачів коштів всіх рівнів.
Сергій Саламаха наголосив на персональній відповідальності керівників установ та організацій району та відповідних бухгалтерських служб за дотримання виконавської дисципліни під час ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності.

Військовий комісар П'ятихатського ОРВК Володимир Гречуха повідомив, що на території Пятихатського району триває осінній призов громадян 20-27 років на строкову військову службу у військових формуваннях України. Особливістю цього призову є збільшення чисельності призовників для комплектування військ Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.
На полях П'ятихатщини в зв'язку зі сприятливими погодніми умовами завершується збирання кукурудзи (врожайність 30,4 ц/га) та соняшнику (відповідно 20,9 ц/га).
Засіяно 26 185 га озимої пшениці, що становить 99% від запланованих площ.

Пенсії, соціальні виплати та допомоги на території району виплачуються вчасно та в повному обсязі. Надзвичайних ситуацій не зафіксовано.
18 жовтня о 10.00 біля Братської могили воїнів, загиблих під час Другої світової війни, відбудеться мітинг-реквієм, присвячений 75-й річниці визволення міста П'ятихатки та П'ятихатського району від нацистських загарбників. 
Запрошуємо земляків вшанувати пам'ять наших визволителів!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор