П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


01.07.2019 / Л.Л.Дегтяр, заступник начальника відділу організації працевлаштування

Об’єднана територіальна громада поповнилась кваліфікаційним спеціалістом.

Колектив нашої філії вболівав і вивчав систему децентралізації сільських та селищних рад в районі. З перших кроків утворення Сагсаганської об’єднаної територіальної громади керівництво та фахівці систематично здійснюють виїзди у ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості, вивчення ринку праці території, роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення, надання профорієнтаційних послуг, участь в конкурсі «Громада очима дітей». . Розробляють спільні заходи щодо зменшення рівня безробіття, що є направляючим вектором в нашій спільній роботі. Цьому також сприяє використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів .
Приємно відмітити яскравий приклад співпраці з Іриною - жителькою села Саксагань. Вона працювала комірником в місті П’ятихатки та отримувала мінімальну заробітну плату, значну частину якої витрачала на проїзд. Тому, зваживши всі за та проти, вирішила змінити місце роботи.
З метою визначення оптимальних заходів для прискорення працевлаштування, безробітній провели профілювання та визначили профільну групу. Під час перебування на обліку Ірина активно виконувала рекомендації фахівців служби: відвідувала ярмарки вакансій та семінари. Пошук підходящої роботи тривав, опрацювалися всі вакансії на території ОТГ. Вивчивши ринок праці своєїгромади, з’явилася можливість працевлаштуватися за професією «кухар», але для працевлаштування потрібно було не лише наявність досвіду, який вона мала, а й відповідну кваліфікацію. За результатами профдіагностичного обстеження, здібності та професійні схильності Ірини повністю відповідали обраній професії. Жінка успішно пройшла професійне навчання за рахунок служби зайнятості та 21 червня отримала свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації кухаря 3 розряду.
01 липня Ірина приступила до бажаної роботи в установі, де проходила навчальну практику. Вдячність фахівцям за позитивні зміни в житті переповнювала клієнтку. Щиро бажаємо їй професійних досягнень та росту.