www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
08 січня відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Олександр Чередніченко доповів, що протягом останньої доби 54-ю ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області зі снігових заметів на території 
району витягнуто 22 легкових автомобілі, 1 машина швидкої допомоги, 1 "КАМАЗ". Всього протягом доби було врятовано 54 особи, з них - 6 дітей.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Тахмазова повідомила, що зведений бюджет району по власних надходженнях за 2018 виконано на 105,6%. Виконані всі місцеві річні бюджети, крім П'ятихатської міської ради. Планується провести нараду за участю керівництва ПМР та розглянути причини недовиконання міського бюджету.
За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА Світлани Автухович, КМУ ухвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі (монетизацію субсидій). Таким чином, правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.
Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше (лише громадяни, які звернуться вперше з 01 січня 2019 року!). Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.
Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.

За інформацією директора П'ятихатської районної філії обласного центра зайнятості Раїси Пірогової з 1 січня 2019 року в діяльність Державної служби зайнятості вводиться посада «кар’єрного радника». Кар’єрний радник – це співробітник центру зайнятості, який забезпечуватиме організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, та здійснює супровід таких людей з метою їх подальшого працевлаштування. 
Також директор П'ятихатської філії повідомила, що всі місцеві ради П'ятихатського району, крім П'ятихатської міської ради, заклали в свій бюджет на 2019 рік кошти на проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру для безробітніх.

Виплата пенсій та соціальних допомог на території району здійснюється вчасно.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор