П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


05.07.2019/І.П.Расулова, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних П’ятихатської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ.

РАЗОМ ВІДБУДОВУЄМО ПЕРСПЕКТИВУ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

4 липня відбулася виїзна зустріч Олени Семенюк - фахівця служби зайнятості з мешканцями Байдаківського старостату Лихівської ОТГ.
У ході зустрічі фахівець проінформувала присутніх про спектр послуг, які надає служба зайнятості. Зокрема щодо ситуації на місцевому ринку праці, можливостях працевлаштування, професійного навчання, започаткування власної справи, залучення до громадських робіт та робіт тимчасового характеру. Також оговорили перспективи розвитку громади, можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізації зайнятості, організацію громадських робіт тощо.
Під час спілкування було запропоновано використання новітніх онлайн-технологій, електронних сервісів та віддаленого користування послугами служби зайнятості. Також Олена розповіла про унікальну можливість дітям отримати якісну, безкоштовну допомогу у виборі професії. Це – тестування, яке можна пройти в зручний час, онлайн (вдома або в службі зайнятості) та консультація за його результатами. Для відвідування центру зайнятості громадяни можуть скористатися послугою "Електронна черга", обрати центр зайнятості, зазначити мету, дату та час відвідування .