www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 6 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В. з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
21 серпня відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В. з керівниками установ та організацій району.
Бюджет району станом на 21 серпня 2018 року виконано на 95,4 %. Розпочата робота по складанню попередніх розрахунків проекту районного бюджету на 2019 рік.
Управлінням соціального захисту населення РДА з 1278 заяв на монетизацію невикористаних коштів внаслідок економії сум субсидій опрацьовано 1162 заяви або 93%. Нагадуємо, що прийом заяв триває до 01 вересня 2018 року.
На ринку праці району є вакансії. Рівень працевлаштування з початку року складає 68,9 %. Структурний підрозділ «П’ятихатська дистанція колії» регіональної філії «Придніпровська залізниця» запрошує на роботу з навчанням на виробництві за рахунок служби зайнятості.
Як повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації, відділ освіти готується до проведення щорічної педагогічної конференції та свята першого дзвоника, який відбудеться 1 вересня 2018 року.
Під час наради були обговорені питання організації прибирання міста до Дня незалежності, покращення його санітарного стану. 
Голова райдержадміністрації надав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ долучитись разом з представниками трудових колективів до цієї акції та привести в порядок територію біля своїх приміщень.
Також доручено начальнику поліції організувати чергування поліцейської патрульної служби для охорони громадського порядку на проспекті Перемоги. 
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор