www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася 19 сесія VІІ скликання П'ятихатської районної ради
Версія для друку Написати листа
Відбулася 19-та сесія районної ради VІІ скликання, у якій взяли учать 24 депутати. Вела пленарне засідання голова районної ради Раїса ГАЛАГАН. У роботі сесії взяли участь депутат Дніпропетровської обласної ради Гілал ІСАЄВ та в.о. голови П’ятихатської райдержадміністрації Володимир ПІДЛІСНЯК.

Відповідно до затвердженого регламенту та завдячуючи плідній роботі постійних комісій напередодні проведення сесії районної ради, депутати приділили більше уваги двом основним питанням, а саме: підсумкам роботи Жовтоводської місцевої прокуратури за І півріччя 2018 року, про що доповів її керівник – радник юстиції Віталій ГЕНИК та виконанню заходів районної Програми розвитку освіти в П’ятихатському районі на 2014 – 2018 роки, про що проінформувала начальник відділу освіти П’ятихатської районної державної адміністрації Олена КОСТЕНКО. Під час обговорення даного питання виступили Тетяна Вознюк – директор опорного навчального закладу «Жовтоолександрівський заклад загальної освіти «П’ятихатської районної ради Дніпропетровської області, Галина Пахарчук – завідуюча Зорянського дошкільного навчального закладу «Ромашка» та Тетяна Васильковська – Вишнівський селищний голова.
Всього було розглянуто та прийнято рішення з 34-х питань порядку денного. Одноголосно депутати підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин П’ятихатського району» директору Державного професійно-технічного навчального закладу «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти», депутату районної ради, волонтеру і Віктору ЦИГАНУ.
Після закінчення роботи сесії голова районної ради Раїса ГАЛАГАН сердечно привітала освітян району з професійним святом – Днем працівників освіти та Всесвітнім днем учителів і побажала усіх гараздів на ниві просвітництва та педагогіки.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор