П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Армія захищає наше право на життя, на життя наших дітей, наше з вами майбутнє. Саме ви тримаєте фронт та зміцнюєте тил.
Безмежна шана і вічна пам'ять нашим найкращим синам і донькам, які до останнього подиху захищали батьківщину, тим, хто честь залишив собі, душу - Богу, а життя - Україні. Низький уклін сім'ям загиблих героїв.
Слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам українська армія отримала потужну підтримку, а тисячі українців - вимушених переселенців змогли знайти свій новий дім і почати нове життя.
Керівник апарату райдержадміністрації ОЛЕНА РОЗДОБУДЬКО привітала всіх присутніх у залі зі святами, подякувала за підтримку, мужність, за непоборний дух, який дозволив країні встояти у найважчі часи!
Грамотами голови районної державної адміністрації за високий професіоналізм, активну громадянську позицію, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України нагороджені:
- БОЯРИНЦЕВ Олег Аркадійович – заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення, П'ятихатського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, капітан.
- РЕЗНІЧЕНКО Микола Сергійович – головний спеціаліст командування (юрисконсульт) П'ятихатського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, службовець.
За високий професіоналізм, проявлений під час захисту територіальної цілісності Батьківщини, патріотизм, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України нагороджений:
- ОДНОВОЛ Дмитро Григорович – солдат запасу, учасник АТО.
За активну участь у волонтерській роботі, відданість справі, стійку громадянську позицію, постійну допомогу військовим та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України нагороджена:
- КОЛОТВІНА Надія Василівна - мати загиблого учасника АТО Колотвіна Олександра Вікторовича, голова громадської організації «Родинне коло загиблих героїв» Пятихатського районну, волонтер.
За вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, активну участь у волонтерській роботі та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України нагороджена:
- ПАЛІЙ Оксана Андріївна – вчитель П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст.. № 2 П’ятихатської районної ради, волонтер.
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!