www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася 21-ша сесія П'ятихатської районної ради VІІ скликання
Версія для друку Написати листа
Відбулася 21-ша сесія районної ради VІІ скликання за участю 25 депутатів. Вела пленарне засідання голова районної ради ГАЛАГАН Р.Г. У роботі сесії взяли участь депутат Дніпропетровської обласної ради ІСАЄВ Гілал Міргасан огли, перший заступник голови П’ятихатської райдержадміністрації ПІДЛІСНЯК В.В., а також, заступник міського голови, селищні та сільські голови району, керівники районних підприємств, закладів, установ та організацій, засоби масової інформації.

Відповідно до затвердженого регламенту та завдяки тому, що постійні комісії напередодні плідно попрацювали, депутати приділили більше уваги розгляду виконання районного бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку П’ятихатського району у 2018 році (очікувані показники), а також затвердження районного бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік.
Були прийняті депутатами районні програми «Освіта П’ятихатщини до 2021 року», «Програма забезпечення діяльності КЗ «П’ятихатський дитячий оздоровчий табір «Орлятко» на 2019 рік», «Родинний дім на 2019-2020 роки, а також своїми рішеннями внесли зміни до Програм: забезпечення діяльності районної організації ветеранів; соціального захисту населення П’ятихатського району; Програми «Здоров’я населення П’ятихатщини».
Всього було розглянуто та прийнято 21 рішення.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор