www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 10 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руденка С.В. з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
28 серпня відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руденка С.В. з керівниками установ та організацій району.
Бюджет району станом на 28 серпня 2018 року виконано на 98,3 %. Продовжується робота по складанню попередніх розрахунків проекту районного бюджету на 2019 рік. Надано доручення керівнику фінансового управління райдержадміністрації здійснити аналіз використання коштів дотацій та субвенцій, наданих місцевими радами.
Управлінням соціального захисту населення РДА проводиться інвентаризація особових справ громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, для замовлення посвідчень. Складено 36 договорів на оздоровлення пільгової категорії громадян. Кошти, які закладені на оздоровлення будуть використані в повному обсязі.
Безробітні, які перебувають на обліку в службі зайнятості, залучаються до оплачуваних громадських робіт по благоустрою території, а також по наданню допомоги особам похилого віку та сім’ям учасників АТО. Найбільш активні - Мар’янівська, Жовтянська, Зорянська, Виноградівська, Саївська, Саксаганська сільські ради та Вишнівська селишна рада. 
У зв’язку з тим, що з 01 вересня 2018 року у більшості областей України буде вимкнено аналогове телебачення, а місцеве аналогове телебачення працюватиме в ефірі до 01 січня 2019 року, телерадіостудія «Досвітні вогні» вивчає можливі варіанти переходу на цифровий вид мовлення. Підготовлено пакет документів до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення для замовлення прорахунку частотного присвоєння ДП «Український Державний Центр Радіочастот».
Під час наради були обговорені питання про підписання актів готовності закладами охорони здоров’я, про підготовку заходів із вшанування пам’яті полеглих захисників України з нагоди четвертої річниці Іловайської трагедії. Запрошено керівників разом з колективами взяти участь у скорботних заходах, які відбудуться 29 серпня 2018 року біля пам’ятника Покрови Божої матері та біля алеї Пам’яті і Слави.
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор