www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
05 червня відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
05 червня відбулася оперативна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Підлісняка В.В. за участю керівників установ та організацій району.

Зведений бюджет району за 5 місяців 2018 року виконано на 107,2 %, в тому числі виконані всі бюджети органів місцевого самоврядування. Понад план надійшло 483 тис. грн.
Бюджетні установи та організації фінансуються в повному обсязі відповідно до затверджених кошторисів. На сьогоднішній день здійснений запит про стан виконання районних цільових програм, такі, як «Місцеві стимули», «Комплексна програма соціального захисту населення» та інші. 
Під час наради Володимир Підлісняк акцентував увагу присутніх на підприємствах, які найбільш наповнюють бюджет та надав доручення фінансовому управлінню райдержадміністрації здійснити аналіз інформації щодо сплати найбільшими платниками податку на доходи фізичних осіб за 5 місяців 2018 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року.
Пенсії, соціальні виплати та допомоги виплачуються вчасно та в повному обсязі.
На минулому тижні управлінням соціального захисту населення призначена допомога малозабезпеченим сім'ям, одиноким матерям. Надійшло 3 путівки до оздоровчих дитячих закладів УДЦ «Артек» м. Київ та УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса, вартість яких фінансується в розмірі 80% за рахунок державного бюджету.
З метою оздоровлення учасників АТО укладено 9 договорів з заявниками, які оздоровляться найближчим часом.
Відділом освіти райдержадміністрації планується проведення наради з керівниками закладів освіти з питань стану навчальних закладів, індивідуального навчання.
Продовжується незалежна підсумкова атестація. 
П'ятихатська центральна районна лікарня отримала 50 харчових наборів для хворих на туберкульоз від благодійної організації «ЛЖВ» м Кривий Ріг. Продовжується реєстрація пацієнтів у районному Центрі первинної медико-санітарної допомоги. Вирішується питання комп'ютерного забезпечення.
01 червня 2018 року 20 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відвідали цирк в м. Дніпро, де отримали подарунки та продуктові набори. За високі досягнення у навчанні підготовлено пакет документів на трьох дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування для отримання стипендії від Дніпропетровської облдержадміністрації.
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано. Триває підготовка закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону. На наступному тижні планується провести засідання штабу з питань забезпечення якісної підготовки та сталої роботи житлово-комунальних господарств і об’єктів соціальних сфери в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор