www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася 22-га сесія районної ради VІІ скликання
Версія для друку Написати листа
Відбулася 22-га сесія районної ради VІІ скликання за участю 26 депутатів. Вела пленарне засідання голова районної ради ГАЛАГАН Р.Г. У роботі сесії взяв участь голова П’ятихатської райдержадміністрації САЛАМАХА С.В., а також міський, селищні та сільські голови, керівники районних підприємств, закладів, установ та організацій, засоби масової інформації.

Дотримуючись регламенту та завдяки тому, що постійні комісії напередодні плідно попрацювали, депутати приділили більше уваги питанню внесення змін до районного бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку П’ятихатського району на 2019 рік, зважаючи на гостру потребу у вирішенні окремих соціально значущих питань. Зокрема, депутатами прийняте рішення щодо виділення частини коштів на капітальний ремонт (підсилення зовнішніх стін та фундаменту будівлі Долинського НВК.
Також звіт про свою роботу у 2018 році представила голова районної ради ГАЛАГАН Р.Г.
Депутати заслухали звіт про роботу Жовтоводської місцевої прокуратури за підсумками 2018 року, з яким виступив її керівник ГЕНИК В.М.
Окремими рішеннями депутати внесли зміни до Програм: забезпечення діяльності районної організації ветеранів; П’ятихатського оздоровчого табору «Орлятко»; затвердили фінансовий план КНП «П’ятихатський РЦПМСД», а також затвердили у новій редакції Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до районної комунальної власності та ін.
Всього було розглянуто та прийнято 22 рішення.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор