www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
ЗАХИЩАЙ СВОЮ КРАЇНУ!
Версія для друку Написати листа
22.05.2019/Іваніна О.В., провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ

ЗАХИЩАЙ СВОЮ КРАЇНУ!

Продовжуємо активну співпрацю щодо виконання спільного рішення П’ятихатського об'єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості щодо інформування всіх верств населення про перспективи та можливості військової служби, створення привабливого іміджу військовослужбовця у цивільного населення та з метою якісного комплектування посад рядового, сержантського і старшинського та офіцерського складу Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом у 2019 році.
Так, з цією метою, 21 травня у приміщенні П’ятихатської районної філії проведено плановий ярмарок вакансій з представниками об’єднаного районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки та Національної Гвардії України . У заході взяли участь Олександр Мухевішвілі - старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування, Владислав Гудаков – інструктор з комплектування та 22 пошукача роботи, що бажають набути професійних навичок. Олександр розповів про військові частини, де є можливість проходження служби, про грошове забезпечення військовослужбовців рядового і сержантського складу, виплату грошової допомоги на оздоровлення, перспективи кар’єрного росту, особливості пенсійного та медичного забезпечення.
Владислав повідомив, що військова служба за контрактом у Національній Гвардії України гарантує наступні пільги: гідне щорічне матеріальне забезпечення, повне медичне, речове та продовольче забезпечення, навчання у відомчих вищих навчальних закладах, право на призначення пенсії на пільгових умовах.

Ми запланували і надалі проводити ярмарки вакансій з метою якісного комплектування посад рядового, сержантського і старшинського та офіцерського складу Збройних Сил та Національної Гвардії України.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор