www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Засідання комісії з питань прийняття рішення про здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та координації дій між суб'єктами соціальної роботи під головуванням заступника голови РДА СЕРГІЯ РУДЕНКА.
Версія для друку Написати листа
09 листопада в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань прийняття рішення про здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та координації дій між суб'єктами соціальної роботи під головуванням заступника голови РДА СЕРГІЯ РУДЕНКА.

Станом на 09.11.2018 в П'ятихатському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на обліку перебувають 49 сімей СЖО, в яких виховується 159 дітей. 
Основними проблемами у т
аких сім'ях традиційно залишаються:
- складні стосунки в родині;
- зловживання алкогольними напоями та наркотичними засобами; 
- наявність дітей з фізичними вадами, яким ніхто не приділяє уваги;
- родини, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків та ін.

Центр виявляє та обліковує сім’ї, які опинилися в СЖО, здійснює соціальний супровід різних категорій сімей, надає консультування з питань виховання дітей в сім’ї, догляду за дитиною, захищає інтереси та виступає посередником між дитиною, членами її сім`і, адміністрацією школи та органами місцевої влади.
На засіданні комісії були розглянуті питання про встановлення під соціальний супровід 14 сімей та зняття з супроводу 15 сімей в зв'язку зі зміною місця проживання родин, мінімізацією та подоланням СЖО.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор