www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В. з керівниками установ та організацій району
Версія для друку Написати листа
31 липня відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В. з керівниками установ та організацій району.

Зведений бюджет району за 7 місяців 2018 року виконано на 102,3%, в тому числі виконані всі бюджети органів місцевого самоврядування (крім міського). 
На сьогодні понад план надійшло 1,3 млн грн. Розпочалася робота по складанню проектів місцевих бюджетів на 2019 рік.
Бюджетні установи та організації фінансуються в повному обсязі відп
овідно до затверджених кошторисів.
Станом на 31 липня до управління соціального захисту населення РДА звернулися 704 родини з 1272-х, що мають право на монетизацію невикористаних коштів внаслідок економії сум субсидій. Нагадуємо, що прийом заяв триває до 01 вересня 2018 року.
Під час наради були обговорені питання організації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо підписання ними декларацій з лікарями первинної ланки для подальшого надання медичних послуг.
Головою райдержадміністрації надано доручення розглянути можливі механізми прискорення проведення автоматизації закладів первинної медичної допомоги району та підписання декларацій.

Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано. Триває підготовка закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор