www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Зустріч народного депутата України Юрія Берези з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
В районній державній адміністрації відбулася зустріч народного депутата України Юрія Берези з керівниками установ та організацій району, сільгосподарських підприємств та фермерських господарств.

В зустрічі взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Саламаха.
Під час зустрічі Юрій Миколайович повідомив, що у 2019 році планується розпочати капітальний ремонт автошляху державного значення М-04 на відрізку шляху від кордону з Кіровоградською областю до Криворізької розвилки. 
Наразі вирішується проведення в цьому році капітального ремонту відрізків доріг "П'ятихатки - Ордо-Василівка - Кривий Ріг", "П'ятихатки - Лихівка" та "П'ятихатки - Жовтоолександрівка".
Також Юрій Береза поінформував присутніх, що вже вирішене питання про виділення 2,7 млн грн на ремонт даху Жовтоолександрівського опорного закладу загальної середньої освіти.

Також, під час наради обговорювалася ситуація, яка склалася на ринку землі та умови, за яких мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення може бути знятий.
Юрій Миколайович поспілкувався з головами сільгосппідприємств та фермерських господарств та наголосив на особистій соціальній відповідальності кожного підприємця в тому, що стосується надання допомоги місцевим радам в утриманні закладів соціально-культурної сфери, створення нових робочих місць, розчищення доріг у складний зимовий період та ін. на тих територіях, де знаходяться арендовані землі пайщиків.
Під час зустрічі народний депутат звернув увагу на значну кількість звернень та особистих повідомлень, які надходять на його адресу від жителів міста П'ятихатки в зв'язку з нездоровою ситуацією, яка виникла з розчищенням доріг та вивезенням твердих побутових відходів. Юрій Миколайович дав доручення міському голові Олегу Малооку проконтролювати роботу керівників комунальних підприємств міста та вирішити поставлені завдання.
Голова райдержадміністрації Сергій Саламаха подякував всім присутнім на зустрічі керівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств за тісну співпрацю та готовність прийти на допомогу у вирішенні складних питань, які стосуються підтримки соцсфери, та закликав гуртуватися навколо спільної мети.
Зі своїм наболілим до Юрія Берези звернулися голови місцевих рад, керівники організацій району. Юрій Миколайович пообіцяв протягом лютого місяця відвідати кожну ОТГ та сільську раду, поспілкуватися з місцевими жителями та допомогти у вирішенні складних питань.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор