www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
Версія для друку Написати листа
ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Сьогодні в райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України.
Наша Конституція дуже молода, їй лише 23 роки, але в той же час вона вважається однією з кращих в Європі. Тому що в ній чітко акцентована увага на соціальному та правовому захисті громадян. Ми прагнемо, щоб всі задекларовані права стали реальністю, щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивились в майбутнє. А почнуть вони працювати лише тоді, коли ми всі зрозуміємо, як важливо жити і працювати лише в правовому полі.
Для цього усім нам, українцям, потрібні щирість, відповідальність, активна громадська позиція і відсторонення від дріб’язкових амбіцій. Тож, хай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, щоб розвивати нашу країну, відновити мир і територіальну цілісність.
Під час урочистостей грамотами народного депутата України Олега Кришина та депутата Дніпропетровської обласної ради Гілала Ісаєва були нагороджені кращі працівники установ та організацій П'ятихатського району.
Концертна програма відбулась за участі ансамблю "Калина", тріо "Марвіка", Марини Сухої, Влада Ворони та інших талановитих виконавців.
ЗІ СВЯТОМ! СЛАВА УКРАЇНІ!


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор