П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Станом на 21.05 зведений бюджет району виконано на 98,2%. До кінця місяця очікується виконання зведеного бюджету на 100%.
Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі. Відсутня кредиторська заборгованість - повідомила начальник фінансового управління РДА Любов Тахмазова.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА Світлани Автухович, П'ятихатський район визнано одним з кращих у Дніпропетровській області щодо здійснених заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, в першу чергу соціально незахищених категорій, протягом 2018 року.
Але, з прикрістю хочеться зазначити, що на території Лихівської ОТГ в 2019 році не планується відкриття жодного пришкільного оздоровчого майданчика.

Начальник відділу освіти РДА Олена Костенко повідомила, що до кінця тижня планується завершити заміну вікон на металопластикові за рахунок субвенції з державного бюджету в П'ятихатській ЗОШ № 3.
21 травня розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання учнів 11-х класів.
На 31 травня заплановане проведення свята "Останнього дзвоника" в школах району.
27 червня відбудуться випускні вечори.
У 2019 році на території району випускаються 116 учнів 11-х класів (з них, в разі проходження ЗНО на відмінно, 11 медалістів).

Триває кампанія щодо укладання декларації з лікарем, який надає первинну медичну допомогу. Наразі декларації з сімейними лікарями уклали близько 27 тис. громадян. Заповнення декларацій продовжується.
За словами начальника відділу агропромислового розвитку РДА Сергія Бальваса стан озимих культур на полях П'ятихатського району гарний. Що буде з пізніми культурами прогнозувати важко, враховуючи мінливі погодні умови.
На території П'ятихатського району розпочалася перевірка адресного господарства працівниками районного сектору статистики в рамках підготовки до проведення перепису населення, запланованого на 2020 рік.
Як повідомив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Олександр Чередніченко наразі здійснюються заходи щодо підготовки до планової масштабної комплексної перевірки П'ятихатського району з питань цивільного захисту.
Фінасування та виплата пенсій і пільг здійснюється вчасно. 
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.