www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руденка С.В. з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
14 серпня 2018 року відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руденка С.В. з керівниками установ та організацій району.
Бюджет району станом на 14 серпня 2018 року виконано на 92,3%. Надійшла субвенція з державного бюджету відділу освіти в сумі 250 тис. грн на придбання комп’ютерного обладнання по ЗШ № 3 та частково на капітальний ремонт ЗШ № 2. 
Внесені зміни до податкового кодексу України, які передбачають, що податок на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) зараховується до місцевих бюджетів за місцезнаходженням земельних ділянок.
Бюджетні установи та організації фінансуються в повному обсязі відповідно до затверджених кошторисів. 
До управління соціального захисту населення РДА надійшло 1087 заяв з 1278 сімей, що мають право на монетизацію невикористаних коштів внаслідок економії сум субсидій. Ведеться робота по оздоровленню пільгової категорії громадян, а саме: інвалідів загального захворювання, чорнобильців, учасників АТО. Надано статус «член сім’ї загиблого» 5 – ти громадянам.
На минулому тижні районна комісія, яку очолив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Підлісняк, провела перевірку закладів освіти та дитячих садків району з питань підготовки до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. На даний час заклади освіти майже повністю готові до нового навчального року. В цьому році, в рамках проекту «Нова українська школа», для першокласників будуть закуплені нові меблі та оснащення для класних кімнат.
Продовжується проведення автоматизації закладів первинної медичної допомоги району та підписання декларацій. Заступником голови райдержадміністрації надано доручення керівнику Центру первинної медичної допомоги підготувати лист на розгляд депутатів районної ради про зміни в мережі закладів охорони здоров’я.
В господарствах району розпочався посів озимого рапсу. Закінчено збирання ранніх зернових. За оперативними даними середня урожайність по району складає 29,6 ц/га. Лідірують АВ ТОВ «Агроцентр К», ТОВ «Правда», ПСП «Віза- Агро», СФГ «Пролісок», СФГ «Ліон», СФГ «Вишневе».
Триває підготовка закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону. На цьому тижні планується проведення засідання районного штабу з питань підготовки до зими. На сьогодні на території П'ятихатського району виконано поточний ремонт 4000 кв м комунальних доріг.
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано, готуються заходи до Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор