www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Підлісняка.
Версія для друку Написати листа
Головна мета діяльності служби у справах дітей РДА - захист прав дитини

27 липня відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Підлісняка.
На розгляд членів комісії було винесено 11 питань, серед них – 2 погодження органу опіки та піклування П’ятихатської райдержадміністрації щодо зняття з реєстрації місця проживання дітей, які виховуються в сім’ях опікунів; 4 - щодо визначення місця проживання малолітніх дітей; 2 - щодо визначення способів участі батьків у вихованні і спілкуванні зі своїми дітьми; 1 - про стан виховання, утримання та розвитку дітей-вихованців у ДБСТ; 1 - щодо доцільності позбавлення батьківських прав; 1 - щодо організації роботи із сім’єю, в якій існує загроза вилучення малолітніх дітей.
Це мабуть одна з найскладніших комісій, створених у райдержадміністрації, тому що за звичайним сухим рядком викладеним на папері стоїть дитяча доля. Інколи трапляється так, що необхідність прийняти рішення відповідно до букви закону йде в розріз з власними емоціями і простим людським співчуттям. А буває навпаки, коли ми бачимо, що потрібно терміново позбавляти батьків батьківських прав прав відносно дитини, а законодавство дає таким горе-батькам шанс на виправлення. Дискусії тривають і засідання розраховане на 1 годину дуже часто затягується на 4. 
Але вся робота як служби у справах дітей РДА так і членів районної комісії з питань захисту прав дитини спрямована на дотримання однієї важливої гарантії: 
ВСІ ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО НА ЛЮБОВ ТА ПІКЛУВАННЯ (стаття 3 Конвенції ООН "Про права дитини").

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор